Všechny dotazy řazené chronologicky
Rozbalit vše Sbalit vše
 • Mám ještě dotaz na místostarostu Petra. A jaké jsou konkrétní výsledky projednávání v oblasti dopravní infrastruktury? Podařilo se něco řešit? Děkuji za odpověď.

  úterý, 17 červenec 2018   Karel Machalíček
  Po dohodě s tazatelem probíhá vyhodnocení
  Zobrazení :  3
 • Prosím, velmi by mě zajímalo kdo povolil ciklistické závody v Bystrci který je normálně ucpaný každý den natož v pátek, zdali taky někdo přemýšlí o tisícech lidech kteří v pátek spěchají k rodinám, zvlášť o dovolené! To nemohli být jinde? Děkuji za odpověď. limberková

  pondělí, 16 červenec 2018   Limberkova
  Dobrý den,
  odpověď na dotaz týkající se uzavírky z důvodu konání cyklistického závodu 12.7. a 13.7.2018 – viz odpověď z 18.7.2018 v sekci „doprava a komunikace“.

  S pozdravem

  Ing. Yveta Bičanová, odbor životního prostředí a dopravy
  Zobrazení :  15
 • Dobrý den, měl bych dotaz na úklid parku/hřbitova a jeho okolí. Jak často se vyvážejí odpadkové koše a provádí se alespoň základní úklid dalších odpadků? Byla by to příjemná klidová zóna, kdyby se toto místo nestalo noclehárnou, tábořištěm a veřejným WC bystrckých houmlesáků... To platí jak pro lavičky v horní častí bývalého hřbitova u prodejny Albert, tak vpodstatě pro celý "hřbitov" a městská policie se dostaví po půl hodině od výzvy občanů, ale po deseti minutách je vše při starém. Nebylo by možné nejen toto místo zahrnout do pravidelné pochůzkové trasy? To že před společenským centrem spí ozbrojená hlídka v autě místu moc nepomáhá... :-)

  pondělí, 16 červenec 2018   Kaku
  Dobrý den,

  úklid ploch bývalého hřbitova na ul. Vondrákova je prováděn v rámci čištění ploch veřejné zeleně 2 x týdně (pondělí, pátek). Vývoz odpadkových košů byl v letošním roce vzhledem k dané situaci navýšen v této lokalitě na 3x týdně (pondělí, středa, pátek).
  S městskou policií projednáme, aby tuto problémovou lokalitu pokud to bude možné zahrnuli do pravidelné pochůzkové trasy.

  S pozdravem

  Ing. Nicole Provazníková, odbor životního prostředí a dopravy
  Zobrazení :  9
 • Dobrý den, neplánuje městská část zřídit pro občany informační aplikaci ohledně dopravní situace, aktuálních uzavírek, případně dalších zpráv týkajících se městské části Bystrc? V pátek 13.7. byla dopravní situace ještě tragičtější než je bohužel běžné. Přes Bosonohy se projet nedalo, v Kohoutovicích u hájenky uzávěra, příjezd přes Pisárky-Jundrov-Komín jedna velké tragédie. Objel jsem půlku Brna abych se po hodině a půl dostal domů?!?!?!? O křižovatce KohoutovickáxŽebětínskáxStará dálnice škoda mluvit, třicet let se tudy dalo projet bez větších problémů, po půl roce "provozu" semaforů mi tady nabourali auto... Díky za info

  pondělí, 16 červenec 2018   Kaku
  Dobrý den,
  o aktuálních uzavírkách na celém území ČR se můžete informovat na portálu http://www.dopravniinfo.cz/. Do tohoto portálu vkládají informace o povolených uzavírkách na území MČ Brno-Bystrc Magistrát města Brna a ÚMČ Brno-Bystrc. Další aktuální informace nejenom z dopravy  v MČ Brno-Bystrc se dozvíte na www.bystrc.cz v sekci „Aktuálně“.

  Křižovatka Kohoutovická, Stará dálnice – viz dotazy z 11.4.2018 a 24.4.2018 v sekci „doprava, komunikace“.

  S pozdravem

   
  Ing. Yveta Bičanová, odbor životního prostředí a dopravy
  Zobrazení :  16
 • Dobrý den můžu se zeptat kdo povolil v pátek zavřít starou dálnici z důvodu sportovní akce a způsobit totální dopravní kolaps? Dekuji za odpověď,

  pátek, 13 červenec 2018   Roman B
  Dobrý den,
  odpověď na dotaz týkající se uzavírky z důvodu konání cyklistického závodu 12.7. a 13.7.2018 – viz odpověď z 18.7.2018 v sekci „doprava a komunikace“.

  S pozdravem

  Ing. Yveta Bičanová, odbor životního prostředí a dopravy
  Zobrazení :  17
 • Dobrý den, to že nějakého šílence napadne skoro uzavřít jednu z nejvytíženějších částí Brna mě už snad ani ani neudivuje. To že je uzavírka v pátek okolo 16:00 to mě už dosti pozvedá ze židle. Ale že uzavřete i ulice o kterých na webu neinformujete, to mě opravdu nasr..o. Nechápu proč je zakázáno odbočení doprava (křižovatka Odbojářská - nám.28.dubna ;bráno směrem od Lidlu) na ulici nám.28.dubna - směr autobusové nádraží ZOO ? To si z nás opravdu děláte prdel ? S vámi nespokojený občan.

  pátek, 13 červenec 2018   Mates
  Dobrý den,
  Ve dnech 12.7. a  13.7.2018 se na Brněnské přehradě uskutečnil závod Mistrovství Evropy v silniční cyklistice. Uzavírka byla  povolena Odborem dopravy MMB, po řádném projednání mj. s PČR a DPMB, a.s. Uzavírka byla zadána do evidence uzavírek, objevila se tedy v aplikaci ŘSD Dopravní info.cz na stránce http://www.dopravniinfo.cz/.  Ne webu radnice v sekci „Aktuálně“ bylo 10.7.2018 vloženo upozornění na konání závodů a to včetně přílohy - výkresů dopravních omezení týkající se této významné sportovní akce.
  Dopravní omezení byla stejná jako při triatlonových závodech, při jejichž konání v minulých letech jsme nezaznamenali stížnosti na komplikace v dopravě. Na rozdíl od triatlonových závodů, které probíhaly o víkendu, tento závod se uskutečnil ve čtvrtek a v pátek.  
  Po zkušenosti s komplikacemi v dopravě, ke kterým přispěla i tato uzavírka, budeme v dalších letech pečlivě zvažovat konání podobných akcí ve dnech se zvýšeným provozem na bystrckých komunikacích.

  S pozdravem

  Ing. Yveta Bičanová, odbor životního prostředí a dopravy
  Zobrazení :  18
 • Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, kde, kdy a jak jste informovali řidiče a občany MČ Bystrc, o uzavírce tolika ulic jako dnes ráno, 12.7. ? Blahopřeji Vám, výborné rozhodnutí. Odbojářská totálně zasekaná, křižovatka Vejrostova X Kubíčkova absolutní chaos, který se snažil alespoň trochu zvládnout jeden policista, ostatní ulice zasekané.. Informovanost nula. Děkujeme Vám, že jsme se mohli připravit... No co, budou volby..

  čtvrtek, 12 červenec 2018   Petr
  Vážený pane,

  tato uzavírka byla povolena Odborem dopravy MMB, po řádném projednání mj. s PČR a DPMB. Uzavírka byla zadána do evidence uzavírek, takže se objevila v aplikaci ŘSD Dopravní info.cz na stránce http://www.dopravniinfo.cz/

  Na bystrckém webu byla informace i s výkresem dopravních omezení zveřejněna v úterý.

  Ke konkrétní situaci, ve čtvrtek jsem po Odbojářské jel oběma směry v cca 9:30 a zdržení na křižovatce Vejrostova-Kubíčkova cca 2-3 minuty.

  S pozdravem

   
  Jaroslav Mráz, odbor životního prostředí a dopravy
  Zobrazení :  18
 • Můžete mi prosím sdělit, ve které oblasti dopravy městská část směrem k městu vyvíjí aktivitu - o jaké akce se konkrétně jedná?

  úterý, 10 červenec 2018   Karel Machalíček
  Vážený pane Machalíček,

  podněty z oblasti dopravy pravidelně projednává komise pro dopravu a bezpečnost a také výrobní výbor pro dopravu jako iniciativní pracovní skupina vedená přímo 1. místostarostou MČ.
  V tomto funkčním období se samospráva věnovala následujícím prioritám.

  Dopravní infrastruktura:
  -Kníničská-Bystrcká – přestavba na mimoúrovňovou křižovatku
  -Obvodová-Přístavní – přestavba na kruhovou křižovatku nebo světelně řízenou
  -Vejrostova-Kubíčkova – přestavba na kruhovou křižovatku nebo světelně řízenou
  -Přestavba autobusových zastávek Kubíčkova do zálivů
  -Výstavba autobusových zastávek v zálivech - Panorama

  Doprava v klidu:
  -Výstavba parkovacího domu za ul. Teyschlova
  -Výstavba parkovacího domu při ul. Vejrostova (při prodloužení Tramvaje na Kamechy)
  -Nástavba parkovišť Kuršova I a II
  -Rozšíření a modernizace parkovišť u Brněnské přehrady
  -Výstavba garážových dvorů ul. Rerychova (soukromý investor)
  - Nové parkoviště – Rerychova
  -Nové parkoviště - Kachlíkova

  MHD:
  -Prodloužení tramvajového tělesa na Kamechy
  -Prodloužení linky č. 3 do smyčky Ečerova

  Cyklodoprava:
  -Realizace cyklostezky Svratecké ke hradu Veveří

  V oblasti dopravních projektů a staveb je velmi náročný a zdlouhavý schvalovací proces, který v mnoha případech prodlužuje realizaci tolik potřebných dopravních změn. Finanční náročnost si vyžaduje téměř ve všech případech aktivní přístup ze strany statutárního města Brna a u velkých staveb dokonce kraje.

   
  PhDr. Jaroslav Petr, místostarosta
  Zobrazení :  54
 • Dobrý den, prosíme o uklizení v okolí zastávek Kavčí a Říčanská,především zametení a odklizení nedopalků přes které se už skoro brodíme na zastávku.Děkujeme

  sobota, 07 červenec 2018   JC
  Vážená paní,

  úklid zastávek a jejich okolí probíhá pravidelně, nejbližší termín úklidu je tato středa. Úklidovou firmu jsem na uvedené dvě zastávky výslovně upozornil.

  S pozdravem

  Jaroslav Mráz, odbor životního prostředí a dopravy
  Zobrazení :  25
 • Dobrý den, zajímalo by mne, proč se seče tráva (včetně malých keřů a stromků) za ulicí Teyschlovou směrem ke školce. Celé roky se zde nesekalo a v hustém porostu žije spousta ptáků včetně srnek. Po tomto zásahu zde poroste jen plevel. Že se zcela zbytečně sečou ostatní trávníky, zde již bylo napsáno hodně. Jsou dost zničené, obzvlášť, pokud firma nechá posečenou trávu ležet na místě.

  čtvrtek, 05 červenec 2018   Lenka Hašková
  Dobrý den,
  i dlouhodobě neudržované plochy musejí občas projít údržbou. Pokos přerostlé trávy i redukce keřových náletů byla provedena na základě podnětů od občanů upozorňujících na poněkud přerostlý a neutěšený stav dané lokality. I ve smyslu zákona o rostlinolékařské péči je potřeba provádět pokos a zabránit tak, výskytu a rozšiřování plevelů.
  V této souvislosti bychom Vás rádi upozornili, že v brzké době na této ploše (mezi ulicí Teyschlovou a školkou) bude provedeno kácení většího rozsahu, a to z důvodu stavby školního multifunkčního hřiště pro školní mládež a volnočasové aktivity dětí a mládeže na Kamechách. Současné dřeviny nebude možno zachovat z důvodu provádění rozsáhlých výškových terénních úprav. Současně bychom Vás chtěli ubezpečit, že v rámci sadovnických úprav k tomuto hřišti, proběhne náhradní výsadba dřevin jejichž hodnota bude vyšší, než je ta současná.

  S pozdravem

  Ing. Nicole Provazníková, odbor životního prostředí a dopravy
  Zobrazení :  82
 • Dobrý den, obracím se s prosbou o zaslání aktuální informace k plánované výstavbě garáží na ulici Rerychova, Brno. Jednání v červnu 2018 jsem se bohužel nemohla zúčastnit. Předem děkuji za ochotu. S pozdravem Mališová.

  středa, 04 červenec 2018   Iva Mališová
  Dobrý den, vážená paní Mališová,

  výstavbu garážových dvorů plánuje realizovat soukromý investor. Veškeré informace Vám poskytne ing. Kouba – tel: 602 434 495, 548 128 286, EKOSTAVBY Brno.

  PhDr. Jaroslav Petr, 1. místostarosta
  Zobrazení :  31
 • Dobrý den, jak prosím plánuje MČ Brno-Bystrc zajistit noční klid u hospody Pivnice u Gogola a v jejím okolí? Večer, hlavně po 22:00 hod. je odtamtud slyšet protivná dunivá hudba, opilecké výkřiky a celkově nepřiměřeně hlučný provoz. Obvykle ke konci týdne máme takto "zpříjemněný" večer a noc cca do půlnoci, nebo někdy dokonce až do ranních hodin!! (jako např. v noci z tohoto pátku na sobotu). Problém zasahuje zejména bytový dům na ulici Markůvky, neboť na rozdíl od jiných bytovek kolem jsou naše okna otočeny směrem k východu a k části předzahrádky této hospody. Celkově je absurdní, že hospoda vůbec využívá tyto prostory po 22:00 hod., jsou to pozemky ve vlastnictví Města, existuje přece Tržní řád. Na ulici Markůvky bydlí mnoho rodin s dětmi, a právě především děti se budí, nemohou spát, a tudíž rodiče a jiní pracující toho taky moc nenaspí. Zavírat okna v letním vedru nelze, navíc tyto hlasité zvuky, zejména basovou hudbu, lze slyšet i přes zavřená okna. Hospoda k tomu prakticky ani nemá žádnou zvukovou izolaci, tj. co pouští uvnitř, to je slyšet na desítky metrů, a v první linii je právě náš bytový dům. Když jsme se snažili s provozovatelem hospody rozumně domluvit, v lepším případě nám bylo řečeno "Když se vám to nelíbí, zavolejte si policii". Ty horší případy zde ani nelze zveřejnit. Skutečně je ve veřejném zájmu, aby takový subjekt měl v nájmu majetek Města? Následné podněty k rušení nočního klidu Městská policie sice ochotně přijme, nevíme vsak zda a jak je řeší. Navíc policie, ačkoliv by měla, tak se odmítá zabývat dalšími skutečnostmi, např. zmiňovaným Tržním řádem, zneužíváním majetku Města nebo porušováním provozní doby hospody. Proč jiná zařízení v Bystrci musí respektovat noční klid a další pravidla, ale zrovna tato hospoda ne? Prosíme o bezodkladné řešení situace. Děkujeme. S pozdravem Rodiny s dětmi, pracující a další obyvatelé ulice Markůvky

  sobota, 30 červen 2018   Markůvky
  Vážení,
  váš podnět k řešení problémů s provozem pivnice U Gogola bude řešen současně s aktuálně podanou peticí obyvatel ulice Markůvky na stejné téma, podanou dne 2.7.2018. Peticí se v souladu s Pravidly pro přijímání, evidenci a vyřizování petic bude zabývat Rada MČ Brno-Bystrc pravděpodobně dne 18.7.2018. Výsledek projednání bude sdělen podateli – zástupci petentů a zápis z jednání Rady MČ Brno-Bystrc bude zveřejněn následně na webových stránkách městské části.

   
  Ing. Dana Kalousková, odbor vnitřních věcí
  Zobrazení :  76
 • Dobrý den mám dotaz zda v roce 2019 proběhne rekonstrukce bytových jader na ulici Ečerova

  pátek, 22 červen 2018   Karel Svoboda
  Dobrý den,
  ne,  určitě v roce 2019 rekonstrukce jader v obecním domech  Ečerova 2,4,6,8 neproběhne,  plán rekonstrukcí je schválený Zastupitelstvem  do roku 2020 a týká se lokality Bystrc I. ( pod dálnicí). Po zahájení rekonstrukcí budeme postupovat dle stáří domů a kopírovat průběh zateplování domů v minulosti,  to znamená nejdříve  domy Kachlíkova  9,11,10,13  a Ondrouškova 1,3,5.


   
  Ing. Josef Vaverka, odbor majetkový a investiční
  Zobrazení :  32
 • Prosím, bydlím na ul. Rerychova a právě nám pod okny jezdí sekačka, proč? Vždyť tu žádná tráva není! A ani nestihne vyrůst, protože, když zaprší, tak všechna voda steče. To už opravdu na radnici nikdo nepoužívá zdravý rozum?!

  čtvrtek, 21 červen 2018   Helena
  Dobrý den,
  sečení trávy probíhá podle dlouhodobých smluv uzavřených s dodavateli údržby veřejné zeleně. V nich má městská část na smlouváno celkem 5 pokosů během vegetačního období. Důvodem, proč je prováděn 2. pokos je zejména skutečnost, že zdejší trávníky jsou plné plevelů, jejichž květy působí na mnoho obyvatel sídliště jako silný alergen. U pěstovaných trávníků je rozmnožování semenem spíše doplňková záležitost a hlavním způsobem obnovy je rozmnožováním odnožováním. Zjednodušeně se dá říci, že čím více trávu omezujeme v růstu do výšky, tím více se bude snažit prosadit v růstu do stran. Tedy kdo chce kvalitní trávník, měl by sekat co nejčastěji, protože tím potlačuje růst plevelů a trávník houstne. To že tráva, za stavu tohoto počasí (sucho trápí celou jižní Moravu) zežloutne je normální fyziologický proces. Stačí, aby trošku zapršelo a tráva se opět zazelená.

  S pozdravem

  Ing. Nicole Provazníková, odbor životního prostředí a dopravy
  Zobrazení :  89
 • Dobrý den, je opravdu nutné, aby hlučné sekačky "sekaly" plochu Horního náměstí? Vždyť plocha je tak vyprahlá, že se za sekačkou práší, tráva je vyschlá, jestli nějaká zůstala, tak ji sekačka udusá neustálým projížděním. Ne všichni jsou dopoledne v práci, a přes hluk sekaček není slyšet vlastní slovo. Z okna bytu na Rerychově ul. je to opravdu žalostný pohled. Nejsem odborník, ale není tráva přece jen také zdrojem určité vláhy? Tato činnost mi připadá jako nesmyslná a přináší více škody než užitku.

  čtvrtek, 21 červen 2018   Johana
  Dobrý den,
  na uvedené téma bylo již odpovězeno v dotazu dne 21.6.2018.  K doplnění Vašeho dotazu: Tráva běžně snáší zatížení i sešlap od obyvatel sídliště, tudíž poježdění sekačkou ji nikterak neublíží. Vymezená doba pro dodržování klidu je od 22:00 večerní – 6:00 hodiny ranní. Vzhledem k tropickému počasí se nelze pracovníkům údržby zeleně divit, že naplánovanou práci chtějí stihnout během dopoledních hodin, dokud není ještě takové horko.

  S pozdravem

  Ing. Nicole Provazníková, odbor životního prostředí a dopravy
  Zobrazení :  106
 • Dobry den, rada bych se zeptala, zda by nebylo mozne udělat revizi dětských hřišť za ulici Teyschlova sudá čísla - obě dětské hřiště jsou zanedbáne, zasloužily by si údržbu a nový nátěr. Hřiště na rohu Ricanske a Teyschlovy má pruzinovou houpacku koníka dokonce rozbitou, není to v tuto chvíli bezpečný herní prvek. Děkuji za odpověď. Gabriela Koscikova

  úterý, 19 červen 2018   Gabriela Koscikova
  Dobrý den,

  na stejný dotaz již bylo odpovězeno dne 18.06.2018. Pro doplnění jenom uvedu, že obnova nátěru na dětském hřišti Teyschlova 2 byla provedena v loňském roce. Uvolněné držadlo u koníka je již provizorně opraveno. Vzhledem k tomu, že koník věrně sloužil téměř 10 let, čeká jej zasloužený odpočinek. Již je objednán nový koník, který se na hřišti objeví v průběhu prázdnin. Stejně tak budou vyměněny i všechny hlavy u trojhoupadla. 

   
  Ing. Radek Bárta, odbor životního prostředí a dopravy
  Zobrazení :  54
 • Dobrý den, předem se omlouvám, že opět píšu – už je mi to trapné, ale již 2x jste slibovali nastříkání vodorovného značení před kontejnerovým stáním na ulici Laštůvkova při blokovém čištění. "Toto značení proto necháme nastříkat při prvním kole blokového čištění v dubnu 2018." "Vodorovné dopravní značení na ulici Laštůvkova bude nastříkáno 24.května při druhém kole blokového čištění." Obě kola blokového čištění jsou za námi, ale značení chybí. V den druhého čištění začala u kontejnerových stání na ulici Laštůvkova výměna starého betonu za novou zámkovou dlažbu. To bych chtěl ocenit, nyní to vypadá velmi pěkně a určitě i pro popeláře je to rovnější povrch než ten původní. Myslel jsem si tedy, že po skončení těchto prací bude zakončeno vše ještě vodorovným značením. Bohužel, auta tam vesele parkují dále a je jen otázkou času, kdy zase nebude vyvezen odpad, díky špatně zaparkovanému autu. A ještě bych se chtěl zeptat, jestli opravovaný chodník před domy 1-7 na ulici Laštůvkova je již dokončený, nebo ještě někdo zapraví okolí obrubníků, odklidí paletu s obrubníky a vyhrabe asfalt z trávníku, který byl tímto vypálený. Oprava chodníku trvá už poměrně dlouho. Vím, že zde byl problém s vodovodním potrubím, ale i tak si myslím, že chodník mohl být již dávno dokončen kompletně, takto zhruba jednou za týden je vidět malá změna. Děkuji

  úterý, 19 červen 2018   Jarda
  Vážený pane,

  nastříkání výhyben při druhém kole zkomplikovala oprava kontejnerových stání, o kolizi termínů jsem nevěděl, protože to nebyla moje akce. Vyznačení výhyben jsem proto znovu zadal u dodavatele mimo blokové čištění, tj. co nejdříve, ale pravděpodobně se to nepodaří nastříkat hned v celém rozsahu kvůli zaparkovaným autům.

  Oprava chodníku byla akcí Brněnských komunikací, které na uváděné skutečnosti upozorním.

  S pozdravem   
  Jaroslav Mráz, odbor životního prostředí a dopravy
  Zobrazení :  44
 • Dobrý den, budu již nekolikátá, ale dovolím si upozornit na problematické sečení trávy, a to tentokrát např. v okolí ulice Vejrostova pod Chovánkem. Nevhodným sečením až na hlínu a ponecháním travní drtě v trávě vznikají suchá místa, tráva zde již na více místech prakticky žádná není. Při dešti všechna voda steče do kanalizace. Nebylo by vhodnější nějakou trávu nechat nárůst alespoň na 10 cm? Dnes posekli znovu těch pár stébel, co ještě přežilo (včetně nové výsadby keřů okolo kontejnerů na odpad). Takový pokos je navíc zbytečné plýtvání veřejnými penězi.

  pondělí, 18 červen 2018   Hana Bečvářová
  Dobrý den,
  důvodem, proč je aktuálně prováděn 2. pokos je zejména skutečnost, že zdejší trávníky jsou plné plevelů (ty jsou bohužel vyšší než 10 cm, ani sucho jejich růst nezastaví), jejichž květy působí na mnoho obyvatel sídliště jako silný alergen. Je zcela běžné, že pokud se v trávníku nachází menší nerovnost nebo „krtinec“, žací stroj vezme hlínu, ale standardně je výška pokosu na strojích nastavena na 8-9 cm. Ponechání „travní drtě“  v lokalitě Vejrostovy ulice prověříme.
  S pozdravem


  Ing. Nicole Provazníková, odbor životního prostředí a dopravy
  Zobrazení :  41
 • Dobrý den, můj dotaz (tedy spíše žádost) se týká dřevěných herních prvků na obou dětských hřištích na ulici Vejrostova. Herní prvky jsou rozpadlé (chybí šrouby), lanovka je uvolněná atd., hrozí zranění dětí. Prosím o celkovou údržbu a servis. Děkuji M.K

  pondělí, 18 červen 2018   munik
  Dobrý den,

  máte patrně na mysli dětská hřiště za ulicí Teyschlova sudá s akátovými herními prvky. Na jaře byla provedena velká revize dětských hřišť v Bystrci a všechny zjištěné nedostatky byly následně odstraněny. Lanovka již je tedy opravena a je zcela bezpečná.
  Houpadla na pružině ( Koník a Trojáček) za Teyschlovou 32 měla držadla také opravena, ale někdo se baví tím, že u nich opakovaně demontuje šrouby. Opravíme opět ještě do konce tohoto týdne a zkusíme pojistit šroubem, který nepůjde tak snadno povolit.
   


   
  Ing. Radek Bárta, odbor životního prostředí a dopravy
  Zobrazení :  40
 • Dobrý den, ve spojitosti se zpracováním mé diplomové práce bych se chtěla zeptat, zdali je někde veřejně dostupný aktuální Strategický plán MČ Brno-Bystrc? Na internetu jsem našla dostupný pouze Program rozvoje MČ Brno-Bystrc (koncept), a to z roku 2009. Děkuji předem za informace a pokud by bylo možné poskytnout mi kontakt na někoho, kdo by mi mohl tyto a další informace pro vypracování mé diplomové práce poskytnout, byla bych moc ráda. Děkuji a přeji hezký den.

  sobota, 16 červen 2018   Petra
  Vážená paní,

  k Vašemu dotazu ze dne 16.6.2018 ve věci strategického plánu MČ Brno-Bystrc Vám sděluji následující:

  5/22. Zastupitelstvo MČ Brno-Bystrc, dne 14.4.2010 projednalo Program rozvoje městské části Brno-Bystrc s tímto usnesením:

  Zastupitelstvo městské části Brno-Bystrc projednalo Program rozvoje městské části Brno-Bystrc a schvaluje Strategickou část Programu rozvoje městské části Brno-Bystrc dle přílohy.

  Pro: 24  Proti: 0  Zdržel se: 0  Nehlasoval: 0
  Celkem při hlasování přítomno: 24


  Znění najdete na našich webových stránkách http://www.bystrc.cz/zastupitelstvo.html
  -    zápisy ze zasedání ZMČ
  -    Zápisy za volební období 2006 – 2010 (archiv zip)
  -    ZM%205_22%20prilohy
  -    3.02 Příloha (Program rozvoje MČ Brno-Bystrc)  RNDr. Jiří Kroupa, tajemník ÚMČ
  Zobrazení :  46