Pozvánka na Tygří běh v Zoo Brno

Vůbec poprvé pořádá brněnská zoo spolu s partnery rodinný zážitkový běh, který je určený pro rodiče s dětmi. Zájemci mohou vzít celou svoji rodinu a proběhnout se, nebo se jen projít, po místech, kam nohy návštěvníků běžně nevstoupí. Běžci na delší trati se tak mohou podívat například k pavilonu žiraf nebo do sadu. Každý dětský účastník dostane v cíli účastnickou medaili a pokud se stihne přihlásit do 8. června, tak i speciální „tygří tričko."
Malí i velcí sportovci mají na výběr ze dvou tratí. Ta kratší, pro předškoláky, měří 300 metrů, delší trasa je vyměřená na 3,6 kilometrů. Startovné pro dítě do 15 let je 90 korun. S ním může celou trať absolvovat i jeden dospělý, pro kterého je účast zdarma.
Registrace na akci je současně i volnou vstupenkou do zoo. Po naplnění kapacity bude přihlašování uzavřeno. Startovné uhradí zájemci převodem na účet nejpozději do sedmi dnů od registrace, platba musí být připsána do 16. 6. 2017. Registrovat se můžete pouze online na www.behzazviraty.cz. Na tomto webu jsou k dispozici také všechny potřebné informace.

Bc. Gabriela Tomíčková, tisková mluvčí


beh zoo